Gorjuss taška obedár Rosebud

Originálna dievčenská taška Gorjuss s motívom Rosebud značky Santoro je vďaka svojmu ľahko umývateľnému vnútru a univerzálnemu tvaru vhodná najmä ako štýlový obedár či pikniková taška. Uzatvára sa na zips a je veľmi praktická, ideálna na cesty. Materiálové zloženie: vonkajší - 100 % polyester; náter - 100 % PVC; podšívka ... - 100 % PEVA (v prípade potreby čistiť iba vlhkou handričkou) Rozmery: 24 x 24 x 10 cm Poznámka: Každá Gorjuss taška je dorábaná ručne, takže sa môže v detailoch z kusa na kus líšiť - prípadné rozdiely nie sú závadou, ale skôr dôkazom originality každého z produktov. 

čítať viac čítať menej

22.21€

Bežná cena 22.90€

Dostupné ihneď

22.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna dievčenská taška Gorjuss s motívom Rosebud značky Santoro je vďaka svojmu ľahko umývateľnému vnútru a univerzálnemu tvaru vhodná najmä ako štýlový obedár či pikniková taška. Uzatvára sa na zips a je veľmi praktická, ideálna na cesty.

Materiálové zloženie: vonkajší - 100 % polyester; náter - 100 % PVC; podšívka - 100 % PEVA (v prípade potreby čistiť iba vlhkou handričkou)

Rozmery: 24 x 24 x 10 cm

Poznámka: Každá Gorjuss taška je dorábaná ručne, takže sa môže v detailoch z kusa na kus líšiť - prípadné rozdiely nie sú závadou, ale skôr dôkazom originality každého z produktov. 

SKU 1172744
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 5018997621004
Kód produktu 266.388GJ08
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško