Gorjuss taška na jedlo neoprén Bubble Fairy

Gorjuss taška na jedlo s motívom "Bubble Fairy" je ako stvorená pre všetky dievčatá so zmyslom pre detail a Santoro štýl!  Má praktický úchop, ktorý uľahčuje manipuláciu a prenášanie, uzatvára sa na zips a zaručene udrží desiatu vašej ratolesti vždy čerstvú. Jej použitie je samozrejme širšie - môže poslúžiť ako ... kabelka, alebo ako väčšia kozmetická taška. Materiálové zloženie: neoprén a polyester (v prípade potreby utrieť vlhkou handričkou) Rozmery: 28 x 28 x 17 cm Upozornenie: Každá taška Santoro je ručne dorábaná, takže vo farbe a detailoch sa môže líšiť kus od kusu, akákoľvek odlišnosť nie je závadou.

čítať viac čítať menej

24.15€

Bežná cena 24.90€

Dostupné ihneď

24.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Gorjuss taška na jedlo s motívom "Bubble Fairy" je ako stvorená pre všetky dievčatá so zmyslom pre detail a Santoro štýl! 

Má praktický úchop, ktorý uľahčuje manipuláciu a prenášanie, uzatvára sa na zips a zaručene udrží desiatu vašej ratolesti vždy čerstvú. Jej použitie je samozrejme širšie - môže poslúžiť ako kabelka, alebo ako väčšia kozmetická taška.

Materiálové zloženie: neoprén a polyester (v prípade potreby utrieť vlhkou handričkou)

Rozmery: 28 x 28 x 17 cm

Upozornenie: Každá taška Santoro je ručne dorábaná, takže vo farbe a detailoch sa môže líšiť kus od kusu, akákoľvek odlišnosť nie je závadou.

SKU 1173861
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 5018997623763
Kód produktu 266.519GJ12
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Údržba: pretrite vlhkou handričkou.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško