Gorjuss Stripes diár mini The Scarf

Vizuálne atraktívny mini linajkový zápisník, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a štýl! Je malý a skladný, zmestí sa kamkoľvek. Oceníte ho na rýchle poznámky alebo kreatívne nápady buď doma alebo kdekoľvek na cestách. Materiálové zloženie: papier, kov, PVCRozmery: 10 x 7 x 1,5 cm ...

čítať viac čítať menej

4.84€

Bežná cena 4.99€

Dostupné ihneď

4.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vizuálne atraktívny mini linajkový zápisník, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a štýl! Je malý a skladný, zmestí sa kamkoľvek. Oceníte ho na rýchle poznámky alebo kreatívne nápady buď doma alebo kdekoľvek na cestách. 

Materiálové zloženie: papier, kov, PVC

Rozmery: 10 x 7 x 1,5 cm

SKU 1172049
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997619308
Kód produktu 266.598GJ09
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško