Gorjuss stredná Satchel kabelka Ladybird

Nádherná štýlová kabelka s motívom "Ladybird" zo série Gorjuss je vytvorená šikovnou a talentovanou umelkyňou Suzanne Woolcott. Vo vnútri má vrecko na cennosti, telefón a kľúče. Umelecky ladená kabelka je osobitne ručne dokončená. Čistí sa veľmi jednoducho vlhkou handričkou.Materiály : polyuretán, polyester, bavlna.Rozmery: 29 x 23 x 7 cm

57.72€

Bežná cena 59.50€

Dostupné ihneď

59.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Nádherná štýlová kabelka s motívom "Ladybird" zo série Gorjuss je vytvorená šikovnou a talentovanou umelkyňou Suzanne Woolcott. Vo vnútri má vrecko na cennosti, telefón a kľúče. Umelecky ladená kabelka je osobitne ručne dokončená. Čistí sa veľmi jednoducho vlhkou handričkou.

Materiály : polyuretán, polyester, bavlna.

Rozmery: 29 x 23 x 7 cm

SKU 1172053
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5018997519066
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško