Gorjuss Šperkovnica Seven Sisters

Pôvabná a zároveň praktická šperkovnica, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Vo vnútri polstrovaná, s tromi samostatnými priehradkami na bižutériu či iné poklady. S rýchlym magnetickým uzatváraním. Odporúčame ako skvelý tip na darček.Materiálové zloženie: vonkajšok - 100 % polyuretán s efektom ... kože; vnútro - 100 % polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 12 x 19 x 5 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

30.94€

Bežná cena 31.90€

Dostupné ihneď

31.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Pôvabná a zároveň praktická šperkovnica, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Vo vnútri polstrovaná, s tromi samostatnými priehradkami na bižutériu či iné poklady. S rýchlym magnetickým uzatváraním. Odporúčame ako skvelý tip na darček.

Materiálové zloženie: vonkajšok - 100 % polyuretán s efektom kože; vnútro - 100 % polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 12 x 19 x 5 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1171124
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5018997616949
Kód produktu 266 663GJ01
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško