Gorjuss set You Brought Me Love zápisník, ceruzky a guma

Rozkošná sada zápisníka, 2 ceruziek a gumy v tvare a motíve veveričky, z dielne londýnskej značky Santoro Gorjuss, je ideálna pre všetky štýlové dievčatá so zmyslom pre estetiku a detail. Celý set v dizajne You Brought Me Love a v praktickom uzatvárateľnom puzdre, ktorý vám ho udrží pekne pohromade. Oceníte ... ho tak doma, ako i v škole, alebo kdekoľvek na cestách. Žiaden váš nápad či myšlienka viac nezostatnú zabudnuté!Rozmery balenia: 13,8 x 10,8 x 1,2 cm

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Rozkošná sada zápisníka, 2 ceruziek a gumy v tvare a motíve veveričky, z dielne londýnskej značky Santoro Gorjuss, je ideálna pre všetky štýlové dievčatá so zmyslom pre estetiku a detail. Celý set v dizajne You Brought Me Love a v praktickom uzatvárateľnom puzdre, ktorý vám ho udrží pekne pohromade. Oceníte ho tak doma, ako i v škole, alebo kdekoľvek na cestách. Žiaden váš nápad či myšlienka viac nezostatnú zabudnuté!

Rozmery balenia: 13,8 x 10,8 x 1,2 cm

SKU 1174296
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997625477
Kód produktu 266.921GJ02
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško