Gorjuss set pečiatok Time to Fly

Sada štyroch farebných pečiatok s roztomilými motívmi a v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss je ako stvorená pre všetky deti so záľubou v kreatívnych činnostiach. Ideálna na scrapbooking.Práca s pečiatkami u detí trénuje jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne vnímanie, fantáziu a predstavivosť.Materiálové zloženie: ... gumaRozmery: 14 x 3 x 3 cmOriginálne balené, vhodné ako darček.

čítať viac čítať menej

5.24€

Bežná cena 6.99€

Dostupné ihneď

6.99€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Sada štyroch farebných pečiatok s roztomilými motívmi a v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss je ako stvorená pre všetky deti so záľubou v kreatívnych činnostiach. Ideálna na scrapbooking.

Práca s pečiatkami u detí trénuje jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne vnímanie, fantáziu a predstavivosť.

Materiálové zloženie: guma

Rozmery: 14 x 3 x 3 cm

Originálne balené, vhodné ako darček.

SKU 1172526
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997622254
Kód produktu 266 665GJ08
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško