Gorjuss set pečiatok Ladybird

Sada deviatich pečiatok v rôznych veľkostiach, s roztomilými motívmi a v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je ako stvorená pre všetky deti so záľubou v kreatívnych činnostiach. Vďaka prepracovanému dizajnu je možné jednotlivé motívy vzájomne kombinovať a vytvárať tak zaujímavé príbehy. Ideálna na scrapbooking. Práca s pečiatkami u detí trénuje jemnú motoriku a ... koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne vnímanie, fantáziu a predstavivosť.Materiálové zloženie: drevo, gumaRozmery: 17 x 14 x 4 cmBalené v krásnej kovovej krabičke, vhodnej ako darček.

čítať viac čítať menej

17.36€

Bežná cena 17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Sada deviatich pečiatok v rôznych veľkostiach, s roztomilými motívmi a v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je ako stvorená pre všetky deti so záľubou v kreatívnych činnostiach. Vďaka prepracovanému dizajnu je možné jednotlivé motívy vzájomne kombinovať a vytvárať tak zaujímavé príbehy. Ideálna na scrapbooking. 

Práca s pečiatkami u detí trénuje jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne vnímanie, fantáziu a predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo, guma

Rozmery: 17 x 14 x 4 cm

Balené v krásnej kovovej krabičke, vhodnej ako darček.

SKU 1170420
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997519516
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško