Gorjuss set 4 zápisníkov

Nádherne a kvalitne spracovaný set dievčenských zápisníkov, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie! Oceníte ich tak doma, ako aj v škole alebo na cestách. Žiadny nápad, zážitok či tajomstvo vám už neunikne. S praktickou a elegantnou rukoväťou ideálnou na prenášanie.Obsah balenia: ... 4 denníky s rôznym motívom prebalu (2 ks linajkový, 2 ks čistý)Počet strán: 50Rozmery: 10 x 14 x 1 cm

čítať viac čítať menej

17.36€

Bežná cena 17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Nádherne a kvalitne spracovaný set dievčenských zápisníkov, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie! Oceníte ich tak doma, ako aj v škole alebo na cestách. Žiadny nápad, zážitok či tajomstvo vám už neunikne. S praktickou a elegantnou rukoväťou ideálnou na prenášanie.

Obsah balenia: 4 denníky s rôznym motívom prebalu (2 ks linajkový, 2 ks čistý)

Počet strán: 50

Rozmery: 10 x 14 x 1 cm

SKU 1171796
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 2100000001019
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško