Gorjuss Set 4 denníkov - 4 ročné obdobia

Originálny a praktický set dievčenských denníkov, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Oceníte ich tak doma, ako aj v škole alebo na cestách. Žiadny nápad, zážitok či tajomstvo vám už neunikne. Obsah balenia: 4 denníky s rôznym motívom prebaluPočet strán: 72Rozmery: 9 x ... 13 x 0,7 cm

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny a praktický set dievčenských denníkov, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Oceníte ich tak doma, ako aj v škole alebo na cestách. Žiadny nápad, zážitok či tajomstvo vám už neunikne. 

Obsah balenia: 4 denníky s rôznym motívom prebalu

Počet strán: 72

Rozmery: 9 x 13 x 0,7 cm

SKU 1171519
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 5018997513965
Kód produktu 266.200GJ02
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško