Gorjuss Set 4 denníkov

Originálny a praktický set dievčenských denníkov, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Oceníte ich tak doma, ako aj v škole alebo na cestách. Žiadny nápad, zážitok či tajomstvo vám už neunikne.Obsah balenia: 4 denníky s rôznym motívom prebaluPočet strán: 72Rozmery: 9 ... x 13 x 0,7 cm

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny a praktický set dievčenských denníkov, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Oceníte ich tak doma, ako aj v škole alebo na cestách. Žiadny nápad, zážitok či tajomstvo vám už neunikne.

Obsah balenia: 4 denníky s rôznym motívom prebalu

Počet strán: 72

Rozmery: 9 x 13 x 0,7 cm

SKU 1173158
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997513972
Kód produktu 266.200GJ03
Upozornenia materiál: polyester. Držte ďalej omateriál: polyester ohňa. Čistite vlhkou handričkou.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško