Gorjuss ruksak veľký Time to fly

Vizuálne krásny a zároveň praktický ruksak, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Ideálny do školy, na výlety i dovolenky.Vo vnútri dostatočne priestranný. V prednej časti s ďalším úložným priestorom na zips, vďaka ktorému si budete môcť svoj obsah prehľadne rozdeliť. S ... polstrovanou chrbtovou časťou a nastaviteľnými ramennými popruhmi.Materiálové zloženie: PVC, polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 35 x 45 x 12 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

58.10€

Bežná cena 59.90€

Dostupné ihneď

59.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vizuálne krásny a zároveň praktický ruksak, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Ideálny do školy, na výlety i dovolenky.

Vo vnútri dostatočne priestranný. V prednej časti s ďalším úložným priestorom na zips, vďaka ktorému si budete môcť svoj obsah prehľadne rozdeliť. S polstrovanou chrbtovou časťou a nastaviteľnými ramennými popruhmi.

Materiálové zloženie: PVC, polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 35 x 45 x 12 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1172377
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997621981
Kód produktu 266.693GJ08
Upozornenia materiál: polyester. Držte ďalej omateriál: polyester ohňa. Čistite vlhkou handričkou.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško