Gorjuss ruksak Time to Fly

Štýlový dievčenský batoh s atraktívnym cestovateľským motívom z kolekcie Gorjuss Santoro. V žiarivom červenom odtieni, s množstvom pekných detailov a praktických vnútorných aj vonkajších oddelení. Ideálny ruksak na výlety, dovolenky, ale aj do školy či na voľnočasové krúžky.Santoro je dizajnérska značka z Londýna, ktorá sa teší prestíži a popularite po ... celom svete. Ich písacie potreby, tašky a módne doplnky pre deti majú okamžite rozpoznateľný rukopis. Prinášajú vkus, estetiku a kvalitu do sféry detskej módy a sú tak skvelou alternatívou ku krátkodobým komerčným ošiaľom.Rozmery: 32 x 45 x 13,5 cmMateriál: textil

čítať viac čítať menej

56.16€

Bežná cena 57.90€

Momentálne nedostupné

57.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Štýlový dievčenský batoh s atraktívnym cestovateľským motívom z kolekcie Gorjuss Santoro. V žiarivom červenom odtieni, s množstvom pekných detailov a praktických vnútorných aj vonkajších oddelení. Ideálny ruksak na výlety, dovolenky, ale aj do školy či na voľnočasové krúžky.

Santoro je dizajnérska značka z Londýna, ktorá sa teší prestíži a popularite po celom svete. Ich písacie potreby, tašky a módne doplnky pre deti majú okamžite rozpoznateľný rukopis. Prinášajú vkus, estetiku a kvalitu do sféry detskej módy a sú tak skvelou alternatívou ku krátkodobým komerčným ošiaľom.

Rozmery: 32 x 45 x 13,5 cm

Materiál: textil

SKU 1172739
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997620533
Kód produktu 266 330GJ12
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško