Gorjuss ruksak Time to Fly

Vizuálne krásny a zároveň praktický ruksak, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Ideálny do školy, na výlety i dovolenky.Vo vnútri dostatočne priestranný, s menším vreckom na ukrytie drobností a s ďalším na mobilný telefón. V prednej časti s ďalšími úložnými priestormi ... na zips, vďaka ktorým si budete môcť svoj obsah prehľadne rozdeliť. S polstrovanou chrbtovou časťou a nastaviteľnými ramennými popruhmi.Materiálové zloženie: PVC, polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 32 x 45 x 13,5 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

56.16€

Bežná cena 57.90€

Dostupné ihneď

57.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vizuálne krásny a zároveň praktický ruksak, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Ideálny do školy, na výlety i dovolenky.

Vo vnútri dostatočne priestranný, s menším vreckom na ukrytie drobností a s ďalším na mobilný telefón. V prednej časti s ďalšími úložnými priestormi na zips, vďaka ktorým si budete môcť svoj obsah prehľadne rozdeliť. S polstrovanou chrbtovou časťou a nastaviteľnými ramennými popruhmi.

Materiálové zloženie: PVC, polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 32 x 45 x 13,5 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1172739
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997620533
Kód produktu 266 330GJ12
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško