Gorjuss Ruksak na kolieskach Love Grows

Detský cestovný ruksak na kolieskach, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, učaruje všetkým malým cestovateľom. Vďaka ergonomickému tvarovaniu, niekoľkým priečinkom a vreckám, ale najmä kolieskam a praktickej teleskopickej rukoväti na ťahanie je ideálny aj ako školská taška.Má tri samostatné priehradky zabezpečené originálnym mosadzným zipsom a dostatok vnútorného priestoru na všetko, čo ... potrebujete prehľadne oddeliť či bezpečne prepraviť. Na jeho vonkajšej strane nájdete ďalšie dve sieťovinové elastické vrecká na fľašky s nápojom. Vyznačuje sa tiež praktickým a odolným úchytom na nosenie v ruke, nastaviteľnými popruhmi, ktoré sa šikovne prispôsobia výške a veľkosti majiteľa a nožičkami, ktoré ho chránia pred priamym kontaktom s podlahou, čím sa zabraňuje prípadným oderom a poškodeniu.Materiálové zloženie: polyester (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 34 x 45 x 18 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

čítať viac čítať menej

126.09€

Bežná cena 129.99€

Dostupné ihneď

129.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Detský cestovný ruksak na kolieskach, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, učaruje všetkým malým cestovateľom. Vďaka ergonomickému tvarovaniu, niekoľkým priečinkom a vreckám, ale najmä kolieskam a praktickej teleskopickej rukoväti na ťahanie je ideálny aj ako školská taška.

Má tri samostatné priehradky zabezpečené originálnym mosadzným zipsom a dostatok vnútorného priestoru na všetko, čo potrebujete prehľadne oddeliť či bezpečne prepraviť. Na jeho vonkajšej strane nájdete ďalšie dve sieťovinové elastické vrecká na fľašky s nápojom. Vyznačuje sa tiež praktickým a odolným úchytom na nosenie v ruke, nastaviteľnými popruhmi, ktoré sa šikovne prispôsobia výške a veľkosti majiteľa a nožičkami, ktoré ho chránia pred priamym kontaktom s podlahou, čím sa zabraňuje prípadným oderom a poškodeniu.

Materiálové zloženie: polyester (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 34 x 45 x 18 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

SKU 1175488
Značka SANTORO
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5018997629567
Kód produktu 266.1042GJ04
Upozornenia Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou. Môže prísť k prenosu farieb.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško