Gorjuss ruksak My Story

Vizuálne atraktívny detský ruksak, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, poteší všetky deti so zmyslom pre detail i estetické cítenie. Vďaka polstrovaniu, či praktickému vnútornému usporiadaniu môže byť využívaný aj ako pohodlná školská taška. Ideálny je však aj na cestovanie či výlety a vďaka nastaviteľným popruhom sa prispôsobí potrebám majiteľa.Hlavný vnútorný ... priestor sa uzatvára sťahujúcou šnúrkou a chlopňou. Má dostatok miesta na všetko, čo potrebujete bezpečne prepraviť, či skladovať. Na jeho prednej strane nájdete dve vrecká na drobnosti, ktoré sa uzatvárajú pomocou praciek. Materiálové zloženie: polyester a polyuretán s efektom kože na detailoch (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 39 x 28 x 13 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

53.25€

Bežná cena 54.90€

Dostupné ihneď

54.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vizuálne atraktívny detský ruksak, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, poteší všetky deti so zmyslom pre detail i estetické cítenie. Vďaka polstrovaniu, či praktickému vnútornému usporiadaniu môže byť využívaný aj ako pohodlná školská taška. Ideálny je však aj na cestovanie či výlety a vďaka nastaviteľným popruhom sa prispôsobí potrebám majiteľa.

Hlavný vnútorný priestor sa uzatvára sťahujúcou šnúrkou a chlopňou. Má dostatok miesta na všetko, čo potrebujete bezpečne prepraviť, či skladovať. Na jeho prednej strane nájdete dve vrecká na drobnosti, ktoré sa uzatvárajú pomocou praciek. 

Materiálové zloženie: polyester a polyuretán s efektom kože na detailoch (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 39 x 28 x 13 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1172762
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997620571
Kód produktu 266 652GJ04
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb. Čistite vlhkou handričkou.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško