Gorjuss puzdro so zipsom Seven Sisters

Romantické a zároveň praktické púzdro so zipsom, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Hodí sa na školské potreby, kozmetiku či iné drobnosti. Oceníte ho aj pri cestovaní.Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože a polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 15 ... x 11 x 5,5 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

14.18€

Bežná cena 18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Romantické a zároveň praktické púzdro so zipsom, v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Hodí sa na školské potreby, kozmetiku či iné drobnosti. Oceníte ho aj pri cestovaní.

Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože a polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 15 x 11 x 5,5 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1171774
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 2100000000791
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško