Gorjuss puzdro Seven sisters

Praktické textilné puzdro na školské potreby, kozmetiku alebo rôzne drobnosti poteší všetky deti so záľubou v Santoro Gorjuss dizajne. Hodí sa tak domov, ako i do školy.Materiálové zloženie: vonkajšok - polyuretán s efektom kože; vnútro - polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 24 x 11 x 5 cmUpozornenie: Každy ... jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

18.33€

Bežná cena 18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Praktické textilné puzdro na školské potreby, kozmetiku alebo rôzne drobnosti poteší všetky deti so záľubou v Santoro Gorjuss dizajne. Hodí sa tak domov, ako i do školy.

Materiálové zloženie: vonkajšok - polyuretán s efektom kože; vnútro - polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 24 x 11 x 5 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1171741
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 2100000000463
Kód produktu 266 280GJ13
Upozornenia materiál: PU. Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško