Gorjuss puzdro na šperky The Collector

Elegantné a zároveň praktické púzdro na šperky, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre módu a štýl. Postará sa o dokonalé bezpečie vašich šperkov najmä na cestách. Z vnútornej strany obsahuje dve samostatné priehradky s uzatváraním na zips a pevnú zamatovú šnúrku, ktorou sa po zrolovaní ... zviaže dohromady.Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery v rozloženom stave: 19 x 19 cmRozmery v zloženom stave: 19 x 9 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

27.65€

Bežná cena 28.50€

Dostupné ihneď

28.50€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Elegantné a zároveň praktické púzdro na šperky, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre módu a štýl. Postará sa o dokonalé bezpečie vašich šperkov najmä na cestách. Z vnútornej strany obsahuje dve samostatné priehradky s uzatváraním na zips a pevnú zamatovú šnúrku, ktorou sa po zrolovaní zviaže dohromady.

Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery v rozloženom stave: 19 x 19 cm

Rozmery v zloženom stave: 19 x 9 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1172055
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997610473
Upozornenia Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou. Môže farbiť.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško