Gorjuss puzdro na šperky The Collector

Elegantné a zároveň praktické púzdro na šperky, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre módu a štýl. Postará sa o dokonalé bezpečie vašich šperkov najmä na cestách. Z vnútornej strany obsahuje dve samostatné priehradky s uzatváraním na zips a pevnú zamatovú šnúrku, ktorou sa po zrolovaní ... zviaže dohromady.Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery v rozloženom stave: 19 x 19 cmRozmery v zloženom stave: 19 x 9 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

27.65€

Bežná cena 28.50€

Dostupné ihneď

28.50€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Elegantné a zároveň praktické púzdro na šperky, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre módu a štýl. Postará sa o dokonalé bezpečie vašich šperkov najmä na cestách. Z vnútornej strany obsahuje dve samostatné priehradky s uzatváraním na zips a pevnú zamatovú šnúrku, ktorou sa po zrolovaní zviaže dohromady.

Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery v rozloženom stave: 19 x 19 cm

Rozmery v zloženom stave: 19 x 9 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1172055
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997610473
Upozornenia Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou. Môže farbiť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško