Gorjuss prívesok na kľúče The Hatter

S týmto roztomilým a do detailov prepracovaným 3D príveskom, budete vždy štýloví. Hodí sa všetkým deťom so zmyslom pre Santoro Gorjuss estetiku. Ideálny na kľúče alebo batoh.Materiálové zloženie: umelá hmota, kovRozmery: 6,5 x 3 x 2 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže ... od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

10.57€

Bežná cena 10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S týmto roztomilým a do detailov prepracovaným 3D príveskom, budete vždy štýloví. Hodí sa všetkým deťom so zmyslom pre Santoro Gorjuss estetiku. Ideálny na kľúče alebo batoh.

Materiálové zloženie: umelá hmota, kov

Rozmery: 6,5 x 3 x 2 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1173174
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5018997619827
Kód produktu 266.631GJ06
Upozornenia Tovar nie je hračka.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško