Gorjuss pero London/Woodland

Prečo by ste si svoje poznámky či nápady nezapisovali originálne a štýlovo? S modrým perom, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, to bude jednoduché. Ideálny darček pre deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Materiálové zloženie: kov, plastHrúbka písania: 1 mmVeľkosť pera: 13,8 cmRozmery balenia: 14,5 x 2 x 1,7 cm ...

čítať viac čítať menej

6.31€

Bežná cena 6.50€

Dostupné ihneď

6.50€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prečo by ste si svoje poznámky či nápady nezapisovali originálne a štýlovo? S modrým perom, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, to bude jednoduché. Ideálny darček pre deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. 

Materiálové zloženie: kov, plast

Hrúbka písania: 1 mm

Veľkosť pera: 13,8 cm

Rozmery balenia: 14,5 x 2 x 1,7 cm

SKU 1173799
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997500446
Kód produktu 266.331GJ10
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško