Gorjuss peračník malý Rosebud

Praktický jednokomorový peračník s uzatváraním na zips, v osobitom Santoro Gorjuss dizajne, využijete tak doma, ako aj v škole, či na cestách.Materiálové zloženie: polyester (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 22,5 x 7,6 x 3 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na ... kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Praktický jednokomorový peračník s uzatváraním na zips, v osobitom Santoro Gorjuss dizajne, využijete tak doma, ako aj v škole, či na cestách.

Materiálové zloženie: polyester (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 22,5 x 7,6 x 3 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1172364
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997621479
Kód produktu 266 775GJ02
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb. Uschovajte túto informáciu.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško