Gorjuss peračník malý Every Summer has a Story

Praktický jednokomorový peračník s uzatváraním na zips, v osobitom Santoro Gorjuss dizajne, využijete tak doma, ako aj v škole, či na cestách.Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože; podšívka - polyester (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 18 x 5 x 3 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, ... preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

13.48€

Bežná cena 13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Praktický jednokomorový peračník s uzatváraním na zips, v osobitom Santoro Gorjuss dizajne, využijete tak doma, ako aj v škole, či na cestách.

Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože; podšívka - polyester (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 18 x 5 x 3 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1173162
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997620137
Kód produktu 266.281GJ19
Upozornenia materiál: PVC, polyester. Čistite vlhkou handričkou. Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško