Gorjuss peračník dvojzipsový plný Love Grows

Štýlový a zároveň praktický peračník, v osobitom Santoro Gorjuss dizajne, ktorý má dve poschodia plné pasteliek, fixiek a iných školských potrieb skvele doplní výbavu každého školáka.Obsah 1. poschodia: 2 ceruzky, 3 farebné perá, guma, strúhadlo, 18 farebných pasteliekObsah 2. poschodia: 18 fixiek, uhlomer a 2 pravítkaMateriálové zloženie: polyester (odporúčame čistiť ... vlhkou handričkou)Rozmery: cca 18 x 23 x 4 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

35.88€

Bežná cena 36.99€

Dostupné ihneď

36.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Štýlový a zároveň praktický peračník, v osobitom Santoro Gorjuss dizajne, ktorý má dve poschodia plné pasteliek, fixiek a iných školských potrieb skvele doplní výbavu každého školáka.

Obsah 1. poschodia: 2 ceruzky, 3 farebné perá, guma, strúhadlo, 18 farebných pasteliek

Obsah 2. poschodia: 18 fixiek, uhlomer a 2 pravítka

Materiálové zloženie: polyester (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: cca 18 x 23 x 4 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1175484
Značka SANTORO
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5018997629529
Kód produktu 266.688GJ16
Upozornenia Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško