Gorjuss peračník dvojitý My Story

Rozkošný dvojitý peračník, z obľúbenej kolekcie Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Pozostáva z dvoch samostatných taštičiek, ktoré sa k sebe pripínajú, no dajú sa od seba aj kedykoľvek praktický oddeliť. Obe sa uzatvárajú na zips. Peračník sa hodí nielen na školské potreby, ale ... pokojne aj na kozmetiku či iné drobnosti. Pre svoje univerzálne použitie je ideálny na cestovanie. Materiálové zloženie: polyester v kombinácii s polyuretánom s efektom kože (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 22 x 11 x 7 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

18.33€

Bežná cena 18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošný dvojitý peračník, z obľúbenej kolekcie Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Pozostáva z dvoch samostatných taštičiek, ktoré sa k sebe pripínajú, no dajú sa od seba aj kedykoľvek praktický oddeliť. Obe sa uzatvárajú na zips. Peračník sa hodí nielen na školské potreby, ale pokojne aj na kozmetiku či iné drobnosti. Pre svoje univerzálne použitie je ideálny na cestovanie. 

Materiálové zloženie: polyester v kombinácii s polyuretánom s efektom kože (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 22 x 11 x 7 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1173901
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997620823
Kód produktu 266.324GJ15
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško