Gorjuss peračník dvojitý Cherry Blossom

Praktický dvojitý peračník, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, môžete využiť tak doma, ako aj v škole alebo na cestách. Každá priehradka je samostatná a uzatvára sa na zips - vaše perá a ceruzky tak môžu byť prehľadne oddelené, no zároveň kedykoľvek k dispozícii.Materiálové zloženie: polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: ... 21,5 x 11,5 x 5 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

19.39€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Praktický dvojitý peračník, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, môžete využiť tak doma, ako aj v škole alebo na cestách. 

Každá priehradka je samostatná a uzatvára sa na zips - vaše perá a ceruzky tak môžu byť prehľadne oddelené, no zároveň kedykoľvek k dispozícii.

Materiálové zloženie: polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 21,5 x 11,5 x 5 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1175489
Značka SANTORO
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5018997628652
Kód produktu 266.324GJ21
Upozornenia Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou. Môže prísť k prenosu farieb
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško