Gorjuss peňaženka so zipsom Bee-Loved (Just Bee-Cause)

Mini peňaženka s uzatváraním na zips a s kovovým krúžkom na zavesenie, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je nielen praktická, ale aj nesmierne estetická. Ideálna na mince, alebo drobnosti, výborná na cestovanie. Funguje aj ako štýlová kľúčenka, zmestí sa do každej kabelky či tašky. Skvelý tip na detský darček.Materiálové zloženie: ... polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 14,8 x 11,5 x 1 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Mini peňaženka s uzatváraním na zips a s kovovým krúžkom na zavesenie, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je nielen praktická, ale aj nesmierne estetická. Ideálna na mince, alebo drobnosti, výborná na cestovanie. Funguje aj ako štýlová kľúčenka, zmestí sa do každej kabelky či tašky. Skvelý tip na detský darček.

Materiálové zloženie: polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 14,8 x 11,5 x 1 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1173886
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997623817
Kód produktu 266.899GJ01
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško