Gorjuss peňaženka The Dreamer veľká ružová

Rozkošná peňaženka s uzatváraním na zips a s odnímateľným pútkom na nosenie v rukách, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je nielen praktická, ale aj nesmierne estetická. Obsahuje priehradky na mince aj bankovky, je ideálna na cestovanie. Skvelý tip na darček pre deti.Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože (v prípade potreby čistiť ... vlhkou handričkou)Rozmery: 19 x 10 x 2,5 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

30.94€

Bežná cena 31.90€

Dostupné ihneď

31.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošná peňaženka s uzatváraním na zips a s odnímateľným pútkom na nosenie v rukách, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je nielen praktická, ale aj nesmierne estetická. Obsahuje priehradky na mince aj bankovky, je ideálna na cestovanie. Skvelý tip na darček pre deti.

Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 19 x 10 x 2,5 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1173116
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997518045
Kód produktu 266 405GJ01
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Údržba: pretrite vlhkou handričkou. Materiál: PU s koženým vzhľadom
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško