Gorjuss peňaženka The Scarf

Roztomilá peňaženka s uzatváraním na zips, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je nielen praktická, ale aj nesmierne estetická. Ideálna na mince, ale aj papierové peniaze, karty či doklady, s niekoľkými samostatnými priehradkami. Skvelý tip na detský darček.Materiálové zloženie: 100 % polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 12 x 9 ... x 3 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

27.06€

Bežná cena 27.90€

Dostupné ihneď

27.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilá peňaženka s uzatváraním na zips, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je nielen praktická, ale aj nesmierne estetická. Ideálna na mince, ale aj papierové peniaze, karty či doklady, s niekoľkými samostatnými priehradkami. Skvelý tip na detský darček.

Materiálové zloženie: 100 % polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 12 x 9 x 3 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1171779
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 2100000000845
Kód produktu 266.483GJ12
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb. Uschovajte túto informáciu.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško