Gorjuss peňaženka The Collector

Roztomilá peňaženka s uzatváraním na zips, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je nielen praktická, ale aj nesmierne estetická. Prioritne je určená na drobné mince, ale obsahuje aj priehradky na papierové peniaze. Skvelý tip na detský darček.Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 11 x 9 ... x 1,5 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

16.39€

Bežná cena 16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilá peňaženka s uzatváraním na zips, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je nielen praktická, ale aj nesmierne estetická. Prioritne je určená na drobné mince, ale obsahuje aj priehradky na papierové peniaze. Skvelý tip na detský darček.

Materiálové zloženie: polyuretán s efektom kože (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 11 x 9 x 1,5 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1170830
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997610213
Kód produktu 266 462GJ04
Upozornenia materiál: PU. Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou. Možný oter farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško