Doprava zadarmo pre registrovaných: kód TOYE19D

Gorjuss peňaženka My story okrúhla

Malá a praktická okrúhla peňaženka Gorjuss Santoro, v motíve My Story, je ako stvorená na mince a rozličné drobné poklady. Ocenia ju dievčatá a mladé slečny, nakoľko má svoj nezameniteľný dievčenský štýl a dizajn typický pre značku Santoro. Peňaženka je ľahká a skladná, hodí sa na voľný čas, alebo na cesty.  Materiálové zloženie: podšívka - 100 % polyester; obal - 100 % polyuretán (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou) Rozmery: 13 x 13 x 5 cm Upozornenie: Každá peňaženka Santoro je dokončovaná ručne, preto sa môže v detailoch z kusa na kus líšiť. V takomto prípade však nejde o nedostatok, ale skôr o dôkaz originality každého z produktov. 

9.45€

Bežná cena 18.90€

Momentálne nedostupné

9.45€

Bežná cena 18.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Malá a praktická okrúhla peňaženka Gorjuss Santoro, v motíve My Story, je ako stvorená na mince a rozličné drobné poklady. Ocenia ju dievčatá a mladé slečny, nakoľko má svoj nezameniteľný dievčenský štýl a dizajn typický pre značku Santoro.

Peňaženka je ľahká a skladná, hodí sa na voľný čas, alebo na cesty. 

Materiálové zloženie: podšívka - 100 % polyester; obal - 100 % polyuretán (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 13 x 13 x 5 cm

Upozornenie: Každá peňaženka Santoro je dokončovaná ručne, preto sa môže v detailoch z kusa na kus líšiť. V takomto prípade však nejde o nedostatok, ale skôr o dôkaz originality každého z produktov. 

Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997616932
Kód produktu 266.662GJ03
Upozornenia materiál: PU. Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou