Gorjuss papierové lepiace pásky set Time to Fly

Originálne a hravé papierové lepiace pásky v sete, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, v troch rozličných šírkach a motívoch sú ideálnym kreatívnym nástrojom pri technike scrapbooking, no hodia sa aj na dekor rozličných povrchov!Dĺžka pások: 5 mŠírky pások: 1 x 1 cm; 1 x 1,5 cm; 1 x 2 cm ...

čítať viac čítať menej

5.63€

Bežná cena 7.50€

Dostupné ihneď

7.50€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálne a hravé papierové lepiace pásky v sete, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, v troch rozličných šírkach a motívoch sú ideálnym kreatívnym nástrojom pri technike scrapbooking, no hodia sa aj na dekor rozličných povrchov!

Dĺžka pások: 5 m

Šírky pások: 1 x 1 cm; 1 x 1,5 cm; 1 x 2 cm

SKU 1173841
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997618301
Kód produktu 266.699GJ03
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško