Gorjuss organizér Tall Tails

Krúžkový organizér Gorjuss s dievčenským motívom "Tall Tails" poteší každú mladú slečnu! Je praktickou pomôckou nielen do školy, ale aj kdekoľvek na cesty. Organizér je kategorizovaný do troch samostatných sekcií, pričom každá z nich má svoje samostatné tématické zameranie, čo uľahčuje orientáciu v ňom. Jeho súčasťou je aj šesť praktických ... úložných vreciek a elastická gumička, ktorá ho chráni pred samovoľným otváraním. Rozmery: 18 x 3 x 21 cm

čítať viac čítať menej

20.59€

Bežná cena 21.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

21.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krúžkový organizér Gorjuss s dievčenským motívom "Tall Tails" poteší každú mladú slečnu! Je praktickou pomôckou nielen do školy, ale aj kdekoľvek na cesty. Organizér je kategorizovaný do troch samostatných sekcií, pričom každá z nich má svoje samostatné tématické zameranie, čo uľahčuje orientáciu v ňom. Jeho súčasťou je aj šesť praktických úložných vreciek a elastická gumička, ktorá ho chráni pred samovoľným otváraním.

Rozmery: 18 x 3 x 21 cm

Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997624081
Kód produktu 266.201GJ09
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou