Gorjuss neoprénové puzdro valec Bubble Fairy

Rozkošné neoprénové puzdro, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je ideálnym riešením skladovania drobných vecí! Hodí sa napríklad na praktické uschovanie školských potrieb alebo pri cestovaní.Materiálové zloženie: neoprén (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 4,5 x 20,4 x 6 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto ... sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošné neoprénové puzdro, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je ideálnym riešením skladovania drobných vecí! Hodí sa napríklad na praktické uschovanie školských potrieb alebo pri cestovaní.

Materiálové zloženie: neoprén (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 4,5 x 20,4 x 6 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1173876
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997624036
Kód produktu 266.884GJ03
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško