Gorjuss neoprénové puzdro Seven sisters

Rozkošné neoprénové puzdro, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je ideálnym riešením skladovania drobných vecí!  Ideálne napríklad na uschovanie a ochranu mobilného telefónu alebo pri cestovaní.Materiálové zloženie: neoprén (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 22 x 10 x 1 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto ... sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošné neoprénové puzdro, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, je ideálnym riešením skladovania drobných vecí!  Ideálne napríklad na uschovanie a ochranu mobilného telefónu alebo pri cestovaní.

Materiálové zloženie: neoprén (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 22 x 10 x 1 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

SKU 1170390
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997617564
Upozornenia materiál: neoprén, polyester. Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško