Gorjuss nálepky v plechovke The Hatter

Rozkošné nálepky, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, sú ideálne na scrapbooking, ale fantázii sa pri ich použití medze nekladú.Obsah balenia: viac ako 60 ks samolepiek (balené v krásnej dekoratívnej plechovej krabičke)Rozmery: 3,5 x 5 x 5 cm

6.78€

Bežná cena 6.99€

Dostupné ihneď

6.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošné nálepky, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, sú ideálne na scrapbooking, ale fantázii sa pri ich použití medze nekladú.

Obsah balenia: viac ako 60 ks samolepiek (balené v krásnej dekoratívnej plechovej krabičke)

Rozmery: 3,5 x 5 x 5 cm

SKU 1173102
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997622919
Kód produktu 266 824GJ04
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško