Gorjuss nákupná taška veľká Ladybird

Ľahučká a štýlová nákupná taška z kolekcie Santoro Gorjuss. Vhodná do ruky aj cez rameno. Poslúži na každodenné nosenie, no hlavne na nákupy. Vo vnútri má malé vrecko na zips a celá sa uzatvára magnetickým zapínaním. Materiál: polypropylénRozmery:  35 x 35 x 12 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v ... detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

čítať viac čítať menej

29.93€

Bežná cena 39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ľahučká a štýlová nákupná taška z kolekcie Santoro Gorjuss. Vhodná do ruky aj cez rameno. Poslúži na každodenné nosenie, no hlavne na nákupy. Vo vnútri má malé vrecko na zips a celá sa uzatvára magnetickým zapínaním. 

Materiál: polypropylén

Rozmery:  35 x 35 x 12 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

SKU 1171745
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 2100000000500
Kód produktu 266.291GJ09
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško