Gorjuss Nákupná taška Dear Alice

Ľahučká a štýlová nákupná taška z kolekcie Santoro Gorjuss. Vhodná do ruky aj cez rameno. Vo vnútri ukrýva praktické odopínateľné vrecko na cennosti. Poslúži na každodenné nosenie, no hlavne na väčšie nákupy.Materiál: polypropylénRozmery:  46 x 36 x 16 cm Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto ... sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

čítať viac čítať menej

15.42€

Bežná cena 15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ľahučká a štýlová nákupná taška z kolekcie Santoro Gorjuss. Vhodná do ruky aj cez rameno. Vo vnútri ukrýva praktické odopínateľné vrecko na cennosti. Poslúži na každodenné nosenie, no hlavne na väčšie nákupy.

Materiál: polypropylén

Rozmery:  46 x 36 x 16 cm 

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

SKU 1160589
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997519035
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško