Gorjuss Menovky na cupcake (20ks)

Usporiadajte párty v štýle Gorjuss! Dizajnové menovky a košíčky na cupcakes dodajú vašej oslave šmrnc a originalitu. Santoro je dizajnérska značka z Londýna, ktorá sa teší prestíži a popularite po celom svete. Ich písacie potreby a módne doplnky pre deti majú okamžite rozpoznateľný rukopis. Prinášajú vkus, estetiku a kvalitu do ... sféry detskej módy a sú tak skvelou alternatívou ku krátkodobým komerčným ošiaľom.Obsah: 20 ks

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Usporiadajte párty v štýle Gorjuss! Dizajnové menovky a košíčky na cupcakes dodajú vašej oslave šmrnc a originalitu.

Santoro je dizajnérska značka z Londýna, ktorá sa teší prestíži a popularite po celom svete. Ich písacie potreby a módne doplnky pre deti majú okamžite rozpoznateľný rukopis. Prinášajú vkus, estetiku a kvalitu do sféry detskej módy a sú tak skvelou alternatívou ku krátkodobým komerčným ošiaľom.

Obsah: 20 ks

SKU 1171117
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997615362
Kód produktu 266 641GJ01
Upozornenia materiál: neoprén, polyester. Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško