Gorjuss malá Satchel kabelka The Dreamer

Originálna a praktická sedlová kabelka, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky mladé slečny so zmyslom pre detail a vyberaný vkus! Svojím vnútorným usporiadaním s dvomi samostatnými priehradkami, vrecúškom na zips a pevným spracovaním je maximálne praktická - vhodná na bežné nosenie, alebo na cesty. Zaručene sa do nej zmestia všetky ... dôležité veci, bez ktorých sa neviete zaobísť. Jej súčasťou je nastaviteľný popruh a drobná filcová ozdoba. Kabelka sa zapína na magnetickú sponu.Materiálové zloženie: 100 % polyuretán, podšívka z 90 % polyester a 10 % bavlna (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 24 x 22 x 6 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

čítať viac čítať menej

54.31€

Bežná cena 55.99€

Dostupné ihneď

55.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna a praktická sedlová kabelka, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky mladé slečny so zmyslom pre detail a vyberaný vkus! 

Svojím vnútorným usporiadaním s dvomi samostatnými priehradkami, vrecúškom na zips a pevným spracovaním je maximálne praktická - vhodná na bežné nosenie, alebo na cesty. Zaručene sa do nej zmestia všetky dôležité veci, bez ktorých sa neviete zaobísť. Jej súčasťou je nastaviteľný popruh a drobná filcová ozdoba. Kabelka sa zapína na magnetickú sponu.

Materiálové zloženie: 100 % polyuretán, podšívka z 90 % polyester a 10 % bavlna (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 24 x 22 x 6 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 
SKU 1173802
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997519059
Kód produktu 266.359GJ04
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb. Uchovajte tieto informácie.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško