Gorjuss malá peňaženka Little Song

Roztomilá peňaženka v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss poslúži na ukrytie všetkých vašich cenností. Praktické zapínanie pomocou kovovej spony je bezpečné a vkusné zároveň.Materiálové zloženie: 100 % polyuretán - vonkajšia strana (imitácia kože), 100 % polyester - vnútroRozmery: 11 x 10,5 x 3 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v ... detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

čítať viac čítať menej

16.01€

Bežná cena 16.50€

Dostupné ihneď

16.50€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilá peňaženka v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss poslúži na ukrytie všetkých vašich cenností. Praktické zapínanie pomocou kovovej spony je bezpečné a vkusné zároveň.

Materiálové zloženie: 100 % polyuretán - vonkajšia strana (imitácia kože), 100 % polyester - vnútro

Rozmery: 11 x 10,5 x 3 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

SKU 1173784
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997610053
Kód produktu 266.244GJ11
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško