Gorjuss malá peňaženka Ladybird

Roztomilá peňaženka v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss poslúži na ukrytie všetkých vašich cenností. Praktické zapínanie pomocou kovovej spony je bezpečné a vkusné zároveň.Materiálové zloženie: 100 % polyuretán - vonkajšia strana (imitácia kože), 100 % polyester - vnútroRozmery: 11 x 10,5 x 3 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v ... detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

čítať viac čítať menej

18.33€

Bežná cena 18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilá peňaženka v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss poslúži na ukrytie všetkých vašich cenností. Praktické zapínanie pomocou kovovej spony je bezpečné a vkusné zároveň.

Materiálové zloženie: 100 % polyuretán - vonkajšia strana (imitácia kože), 100 % polyester - vnútro

Rozmery: 11 x 10,5 x 3 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

SKU 1171735
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 2100000000401
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško