Gorjuss magnetka Puddles of Love

Unikátna magnetka v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie! Ozdobte si svoju chladničku alebo detskú magnetickú tabuľu.Priemer magnetky: 5,7 cm

3.87€

Bežná cena 3.99€

Dostupné ihneď

3.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna magnetka v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie! Ozdobte si svoju chladničku alebo detskú magnetickú tabuľu.

Priemer magnetky: 5,7 cm

SKU 1173900
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997513330
Kód produktu 266.294GJ08
Upozornenia Dekorácia
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško