Gorjuss kabelka Tall Tails

Praktická a štýlová kabelka v unikátnom dizajne Santoro Gorjuss je ako stvorená pre všetky mladé dámy so zmyslom pre detail a estetické cítenie.Uzatvára sa na zips, vo vnútri má dve samostatné vrecká a jedno menšie vrecko na zips, ktoré je výborné na uskladnenie drobností. Hrubšie prúžkované popruhy sú dostatočne pevné ... a odolné, tažke unesú aj ťažší náklad. Kabelka je svojím tvarom ideálna na každodenné nosenie do školy či na cestovanie.Materiálové zloženie: 100 % polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 38 x 28 x 14,5 cm

čítať viac čítať menej

53.25€

Bežná cena 54.90€

Dostupné ihneď

54.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Praktická a štýlová kabelka v unikátnom dizajne Santoro Gorjuss je ako stvorená pre všetky mladé dámy so zmyslom pre detail a estetické cítenie.

Uzatvára sa na zips, vo vnútri má dve samostatné vrecká a jedno menšie vrecko na zips, ktoré je výborné na uskladnenie drobností. Hrubšie prúžkované popruhy sú dostatočne pevné a odolné, tažke unesú aj ťažší náklad. Kabelka je svojím tvarom ideálna na každodenné nosenie do školy či na cestovanie.

Materiálové zloženie: 100 % polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 38 x 28 x 14,5 cm

SKU 1173895
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997624937
Kód produktu 266.906GJ02
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško