Gorjuss kabelka malá Little Friend

Malá dievčenská kabelka, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, sa uzatvára na zips a má odnímateľný remienok na nosenie v ruke. Ide o nielen elegantný, ale aj praktický doplnok každej mladej dámy - zmestia sa do nej všetky nevyhnutné drobnosti. Vnútro obsahuje 4 priehradky na doklady.Materiálové zloženie: ekokožaRozmery: 16 x 13 ... x 4,5 cm

čítať viac čítať menej

18.33€

Bežná cena 18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Malá dievčenská kabelka, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, sa uzatvára na zips a má odnímateľný remienok na nosenie v ruke. Ide o nielen elegantný, ale aj praktický doplnok každej mladej dámy - zmestia sa do nej všetky nevyhnutné drobnosti. Vnútro obsahuje 4 priehradky na doklady.

Materiálové zloženie: ekokoža

Rozmery: 16 x 13 x 4,5 cm

SKU 1171106
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5018997613788
Kód produktu 266 585GJ02
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško