Gorjuss kabelka Every Summer has a story

Štýlová a praktická kabelka do ruky v dizajne Santoro Gorjuss, dostatočne veľká a priestranná, ideálna na cestovanie.Vyniká dômyselnými detailami - vo vnútri má dve menšie vrecká, jedno sa uzatvára na zips, druhé je otvorené. Popruh je dostatočne silný a odolný, takže unesie aj väčšiu záťaž. Kabelka sa uzatvára na zips.Materiálové ... zloženie: 100 % PE (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 30 x 27 x 15 cm

čítať viac čítať menej

39.67€

Bežná cena 40.90€

Dostupné ihneď

40.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Štýlová a praktická kabelka do ruky v dizajne Santoro Gorjuss, dostatočne veľká a priestranná, ideálna na cestovanie.

Vyniká dômyselnými detailami - vo vnútri má dve menšie vrecká, jedno sa uzatvára na zips, druhé je otvorené. Popruh je dostatočne silný a odolný, takže unesie aj väčšiu záťaž. Kabelka sa uzatvára na zips.

Materiálové zloženie: 100 % PE (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 30 x 27 x 15 cm

SKU 1172412
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 5018997620045
Kód produktu 266.651GJ04
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško