Gorjuss Fiesta taška A4 The Dreamer

Unikátna a vizuálne lákavá taška v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne je ideálna na zošity či knihy formátu A4, no použiť ju môžete aj na notebook alebo písacie potreby. Uzatvára sa na zips a disponuje praktickou rúčkou, ktorú oceníte najmä pri cestovaní a prenášaní z miesta na miesto. Materiálové zloženie: 100 % polyester (v ... prípade potreby utrieť vlhkou handričkou)Rozmery: 23 x 33 x 1 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

čítať viac čítať menej

14.45€

Bežná cena 14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna a vizuálne lákavá taška v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne je ideálna na zošity či knihy formátu A4, no použiť ju môžete aj na notebook alebo písacie potreby. 

Uzatvára sa na zips a disponuje praktickou rúčkou, ktorú oceníte najmä pri cestovaní a prenášaní z miesta na miesto. 

Materiálové zloženie: 100 % polyester (v prípade potreby utrieť vlhkou handričkou)

Rozmery: 23 x 33 x 1 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

SKU 1174174
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997626566
Kód produktu 266.927GJ02
Upozornenia materiál: polyester. Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško