Gorjuss Fiesta prívesok batoh Cobwebs

S týmto originálnym príveskom a kľúčenkou v jednom, v tvare realisticky pôsobiaceho mini ruksačiku, budete vždy štýloví. Hodí sa všetkým deťom so zmyslom pre detail a Santoro Gorjuss estetiku.Prívesok sa vyznačuje prepracovanými detailami a obsahuje 2 samostatné vrecká na zips pre uschovanie kľúčov či mincí. Materiálové zloženie: 100 % polyester ... (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 10 x 6,5 x 6 cm

čítať viac čítať menej

14.45€

Bežná cena 14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

S týmto originálnym príveskom a kľúčenkou v jednom, v tvare realisticky pôsobiaceho mini ruksačiku, budete vždy štýloví. Hodí sa všetkým deťom so zmyslom pre detail a Santoro Gorjuss estetiku.

Prívesok sa vyznačuje prepracovanými detailami a obsahuje 2 samostatné vrecká na zips pre uschovanie kľúčov či mincí.

Materiálové zloženie: 100 % polyester (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 10 x 6,5 x 6 cm

SKU 1174179
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997626610
Kód produktu 266.930GJ01
Upozornenia materiál: polyester. Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško