Gorjuss Fiesta peračník trojzipsový plný You Brought Me Love

Vecičky Santoro sú nielen úžasne praktické, ale vďaka originálnemu umeleckému dizajnu aj nesmierne estetické. Krásny peračník s motívom You Brought Me Love v príjemných ružovo-zelených tónoch si vás získa na prvý pohľad. Rýchlo sa stane domovom pre všetky písacie potreby či iné školské príslušenstvo, alebo drobné doplnky. Vďaka trom šikovným ... priehradkám budete mať totiž na všetko dostatok miesta.Súčasťou peračníka je aj 18 farebných ceruziek, 18 farebných fixiek a školské potreby v zložení 3 pier (čierne, modré a červené), ceruzky, gumy, strúhadla, uhlomeru, rovného pravítka (15 cm) a pravouhlého trojuholníka.  Každý produkt značky Santoro je ručne dotváraný, čoho výsledkom je, že farba a detaily sa budú líšiť kus od kusu. Môžete si tak byť istí, že v rukách držíte originál, aký nikto iný na svete nemá!Na čistenie peračníka použite v prípade potreby vlhkú handričku. Rozmery: 20,5 x 13 x 6 cm

čítať viac čítať menej

30.93€

Bežná cena 32.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

32.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vecičky Santoro sú nielen úžasne praktické, ale vďaka originálnemu umeleckému dizajnu aj nesmierne estetické. Krásny peračník s motívom You Brought Me Love v príjemných ružovo-zelených tónoch si vás získa na prvý pohľad. Rýchlo sa stane domovom pre všetky písacie potreby či iné školské príslušenstvo, alebo drobné doplnky. Vďaka trom šikovným priehradkám budete mať totiž na všetko dostatok miesta.

Súčasťou peračníka je aj 18 farebných ceruziek, 18 farebných fixiek a školské potreby v zložení 3 pier (čierne, modré a červené), ceruzky, gumy, strúhadla, uhlomeru, rovného pravítka (15 cm) a pravouhlého trojuholníka.  

Každý produkt značky Santoro je ručne dotváraný, čoho výsledkom je, že farba a detaily sa budú líšiť kus od kusu. Môžete si tak byť istí, že v rukách držíte originál, aký nikto iný na svete nemá!

Na čistenie peračníka použite v prípade potreby vlhkú handričku. 

Rozmery: 20,5 x 13 x 6 cm

Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997626696
Kód produktu 266.607GJ11
Upozornenia Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou