Gorjuss Fiesta peračník oválny The Dreamer

Priestranný oválny peračník v unikátnom dizajne Santoro Gorjuss so zapínaním na zips je ideálny na doma, do školy či na cestovanie. Zmestia sa doň všetky potrebné písacie či školské potreby, alebo akékoľvek drobnosti. Materiálové zloženie: textil (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 22,6 x 11 x 7 cm

15.42€

Bežná cena 15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Priestranný oválny peračník v unikátnom dizajne Santoro Gorjuss so zapínaním na zips je ideálny na doma, do školy či na cestovanie. Zmestia sa doň všetky potrebné písacie či školské potreby, alebo akékoľvek drobnosti. 

Materiálové zloženie: textil (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 22,6 x 11 x 7 cm

SKU 1174619
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997625903
Kód produktu 266.384GJ12
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško