Gorjuss Fiesta peračník dvojitý Cobwebs

Praktický dvojitý peračník v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss môžete využiť tak doma, ako ako aj v škole alebo na cestách. Každá priehradka je samostatná a uzatvára sa na zips - vaše perá a ceruzky tak môžu byť prehľadne oddelené, no zároveň kedykoľvek k dispozícii.Materiálové zloženie: textilRozmery: 21,5 x 11,5 x 5 ... cm

čítať viac čítať menej

18.33€

Bežná cena 18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Praktický dvojitý peračník v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss môžete využiť tak doma, ako ako aj v škole alebo na cestách. 

Každá priehradka je samostatná a uzatvára sa na zips - vaše perá a ceruzky tak môžu byť prehľadne oddelené, no zároveň kedykoľvek k dispozícii.

Materiálové zloženie: textil

Rozmery: 21,5 x 11,5 x 5 cm

SKU 1174134
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997625835
Kód produktu 266.324GJ17
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško